Top 6 wskazówek, które powinien znać każdy przedsiębiorca e-commerce


Musisz zamienić szkolenie sprzedażowe blisko ekranu w akcje. Z pewnością uważa to za bardziej atrakcyjne, po prostu zacznij przejmować kontrolę nad kampanią. Oczywiście rozwój nie trwał ani ponad dwa lata.

< / center>

Targi są doskonałą okazją do zaoferowania produktu na rynek punktowy. Szczególnie na rynku B2B wydarzenia handlowe mogą zapewnić lepszą penetrację. Czy jednak kończy się to, że jakikolwiek wyświetlacz jest dla ciebie dobry? Z drugiej strony, czy konferencja spełni twoje zadanie? Czy istnieje alternatywa dla wydarzeń branżowych? Co więcej, jak najlepiej wykorzystać wydarzenie? Pozwól nam od rzeczywistego scenariusza.

Na przykład, rozpoczynasz szkolenie z umiejętności sprzedaży, aby rozpocząć nowe wyprzedaże. Szkolenie sprzedażowe mówi, że linia zawsze jest wprowadzeniem Ciebie i firmy. Powinien być krótki i podobnie do punktu, w którym nie ma mowy o tobie, ani nie używasz tego produktu. To pierwsza czynność pierwszego dnia. Napisz nowy pierwszy odrębny dla wprowadzenia dochodu. W drugim dniu może pojawić się powód, dla którego kupujący chce wprowadzić dochody. Na koniec pierwszego tygodnia masz zupełnie nowy wstęp do sprzedaży i jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy na innych etapach sprzedaży. A także nie męczy Cię szkolenie w zakresie sprzedaży lub stwierdzenie, że nie masz czasu, aby wziąć w nim udział.

Dla przykładu, użyjmy tego jako wyraźnego stwierdzenia z powyższego: Chcę rozpocząć działalność w ciągu kilku tygodni, co pozwoli mi wykonywać 3-5 godzin dziennie, a jednocześnie pracować na mojej regularnej płatnej pozycji. Chciałbym zainwestować pomiędzy 2k a 10 tys., Gdzie można prowadzić działalność, która ma niskie miesięczne stałe wydatki, poniżej 200 dolarów. Chciałbym firmy, która może zastąpić mój bieżący miesięczny dochód w ciągu czterech miesięcy i chciałbym, aby firma obstawiła mi 180 tys. 18 pierwszych warunków. Chciałbym użyć głównie umiejętności, które już posiadam. Umiejętności organizacyjne, umiejętności komunikacyjne i umiejętności interpersonalne.

Przed zdarzeniem tego wydarzenia przynosił dobre zyski wszystkim i wszystkim właścicielom i nagle w tym pełnym wydarzeń dniu nastąpiła strata. Jeśli spojrzysz w te wydarzenia, to podobne do tego łatwo wyciągnąć wniosek, że w epoce wiktoriańskiej nie jest to wina prywatna, ale krach gospodarczy. Ostatnie 9 lat testów back-testing i testów rynku FAP Turbo pokazało, że niesamowity procent wygranych może wynosić około 95%. Średnia dla wielu innych konkurentów wynosi tylko około 70% do 80%. Również procent wypłaty tego systemu wynosi jedynie 0,35%, co jest niesamowite w porównaniu do jego konkurentów w branży budowlanej.

Oczekuje się, że marketing b2b się rozwinie. W 2014 r. Wzrośniesz z 26 mln USD do 106 mln USD. Korzystanie z komunikacji mobilnej, takiej jak SMS-y, ułatwi firmom rozmowę z dodatkowymi.

Najlepszą szansą na pomyślne rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej byłoby zdobycie doświadczenia jako wątpliwego zachowania innej osoby. Zapewni to, że osoba może osobiście założyć swoje finanse i zalety. Będziesz skuteczny, jeśli myślisz o problemach i jak możesz je wyprzedzić, oznacza to, że rozpoczynasz swoją małą grupę. Przejście przez procedurę zniweczy wszelkie trudy, które miałeś ze słabym kredytem, ​​i nie powstrzyma cię, kiedy zaczniesz niewiele.

Jeśli masz pewność, że ludzie mówią lub opisują Twoje produkty lub usługi, przeprowadzaj badania konsumenckie online i rozmawiaj z nimi bezpośrednio z potencjalnymi klientami. Używanie języka klientów na swojej stronie internetowej pomaga im poczuć się, chociaż do nich mówisz, dodatkowo zwiększa twoje szanse na różne wyszukiwarki.